Обяви 0 За нас Контакти
Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
град Русе, Родина 1
142 000 €
277 727.86 лв.

(1 352 €, 2 644.28 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 12:54 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 79 пъти.
Площ:
105 m2
Етаж:
2-ри от 2
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Агенция за Недвижими Имоти -Валентина Петрова предлага за продажба, в гр.Русе, квРодина 1 втори етаж от масивна двуфамилна сграда, с отделен вход, обособен като тристаен апартамент с площ от 105 кв.м, със следното тразпределение: Хол с кухня, три стаи, тераса, килер, баня с тоалетна. Към имота има две приземни стаи както и 52 идеални части от таванско помещение. Гараж- 16.5 кв.м, допълнителни постройки. Нов покрив.
Агенцията предлага на своите клиенти консултации по предстоящата сделка, ангажираме се да подготвим всички документи, необходими за покупко-продажбата и кандидатстване за банков кредит. Съдействаме БЕЗПЛАТНО за всякакъв вид кредитиране и избор на финансова институция, която да кредитира Вашият бъдещ имот. ☎️0878940894,0885427975 Свържете се с нас за повече информация и насрочване на оглед! Очакваме Ви!
Особености
Тухла
С гараж
Възможност за дан. кредит
За контакт:
0878940894

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ВАЛЕНТИНА ПЕТРОВА - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0878940894, 0885427975
ВАЛЕНТИНА ПЕТРОВА - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
valli.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, ул. Църковна независимост 3, ет. 2, офис 3а
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
град Русе, Родина 1
Обява: 1i177788848262175

142 000 €
277 727.86 лв.
(1 352 €, 2 644.28 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Родина 1

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност